Жер участогу, 5 соткалар

Бек-Тоо ш/а, дп восход
$ 80 000
7 005 600 сом
$ 16 000/сотка
1 401 120 сом/сотка
Кошулганы: 2 күн мурун Жогору көтөрүлгөнү: 55 мүнөт мурун  89
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
5 соткалар
Алмашуу мүмкүндүгү
сатып алуучунун акча кошуусу менен

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Бек-Тоо ш/а

$ 46 000 $ 9 000/сотка 4 028 220 сом 788 130 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

Продаю домик на даче ухоженная дача , чистый воздух Участок 5 соток Красная книга Цена: 80 000$ Кыргыз недвижимость ID: 87469

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек