Добро пожаловать в мир комфорта и удовольствия с Асман Сити. Откройте дверь к вашей мечте о идеальном жилье прямо сейчас. Создайте для себя идеальное пространство.

Толугу менен окууЖашыруу
Баадан
Баасы чейин
Шыптын бийиктиги, м
Шыптые бийикти (чейин), м
Жалпы аянты, м2
Жалпы аянты (чейин), м2
Турак жай аянты, м2
Турак жай аянты (чейин), м2
Ашкананын аянты, м2
Ашкана аянты (чейин), м2
Курулган жылы
Курулуш жылы (чейин)
Участок аянты, соток
Участоктун аянты (чейин), сотка
$ 285 000
24 951 750 сом
$ 1 462/м2
127 958 сом/м2
Арча-Бешиктен шашылыш түрдө жаңы бүткөн үй сатылат! 📍 Жайгашкан жери: Чортеков / Магистраль көчөлөрүнүн кесилишине жакын 🌳 Евразия паркына жана жаңы стадионго жакын 🏠 Үйдүн жалпы аянты: 195 м² 🌿 Жер тилкеси: 3.7 соток ✅ Үй жаңы бүткөн ✅ Бардык коммуникациялар киргизилген (суу, жарык, газ...
14 саат мурун  493  3
КРнын Риелторлор Ассоциациясы
$ 442 000
38 697 100 сом
$ 1 700/сотка
148 835 сом/сотка
‼️Срочно продается участок 2,6 га 🍭С. Шалта, по первой линии Ф Рядом с СК «Кочмон Сити» 📐• Размер участка: 360 × 85 м 🌾• Участок орошаемый Документы: селхоз (госакт) Отличная инвестиционная перспектива Подходит под различные виды бизнеса или застройку 💰 Цена: 1700 $ за сотку 📞Телефон:0703...
14 саат мурун  356  1
КРнын Риелторлор Ассоциациясы
$ 98 000
8 579 900 сом
$ 10 316/сотка
903 147 сом/сотка
🔥 Участок в Баш-Кара-Суу — идеальное место для дома мечты Продаётся участок 9.5 соток правильной формы — удобно под строительство без лишних затрат. 🏔 Панорамный вид на горы 🌿 Чистый воздух, спокойный район 📍 Перспективное направление — цены будут только расти 📄 Документы полностью в поря...
14 саат мурун  413  1
КРнын Риелторлор Ассоциациясы

Үй, 3-бөлм., 80 м2, 3 соткалар

Бишкек, Новопавловка а.
$ 105 000
9 192 750 сом
$ 1 313/м2
114 909 сом/м2
14 саат мурун  453
КРнын Риелторлор Ассоциациясы

Жер участогу, 12 соткалар

Бишкек, Колмо т/ж
$ 500 000
43 775 000 сом
$ 41 667/сотка
3 647 917 сом/сотка
📍 Биринчи Май районунда жер тилке сатылат Биринчи Май районунан 12 соток жер тилкеси сатылат. Фактически пайдаланууга мүмкүн болгон аянты — 18 соток. 🏡 Участокто даяр мейманкана (гостевой дом) бар 📍 Локациясы — абдан ыңгайлуу, шаар ичинде 📄 Документтери — толук, таза 💰 Баасы: 500 000 АКШ доллары ...
14 саат мурун  438
КРнын Риелторлор Ассоциациясы

Жер участогу, 5 соткалар

Бишкек, Оскон-Ордо ж/м
$ 90 000
7 879 500 сом
$ 18 000/сотка
1 575 900 сом/сотка
Срочно! Срочно! Срочно! Продам участок ! 📍 Отличный перспективный район «Оскон ордо» (Салкын тор) ✨ Характеристики: 📐 Площадь участка — 5 сотых, правильной формы 🏠 На участке есть фундамент 🌆 Удобный выезд, развитая инфраструктура ⚡ Срочно! Срочно! Отличное предложение для инвестиций ...
14 саат мурун  430  1
КРнын Риелторлор Ассоциациясы

Жер участогу, 7 соткалар

Бишкек, Арча-Бешик т/ж
$ 250 000
21 887 500 сом
$ 35 714/сотка
3 126 786 сом/сотка
‼️Продаётся участок ПОД БИЗНЕС на первой линии‼️ 📈Район: Арча бешик По ул Шералиева ▪️ Участок правильной формы ▪️📕 красная книга, тех паспорт ▪️ Площадь участка: 7 соток ▪️ Площадь дома: 80м2 ▪️ Коммуникации: свет, вода, канализация 💵цена: 250 000$ 📞 0703966033 💎Асман сити не...
14 саат мурун  308
КРнын Риелторлор Ассоциациясы
$ 65 000
5 690 750 сом
$ 13 000/сотка
1 138 150 сом/сотка
Шалта аймагынан 5 соток жер тилкеси сатылат! * Жер аянты: 5 соток * Кызыл китеп (менчик) * Тоонун боорунда, таза аба, кооз көрүнүш * Үй курууга абдан жакшы жер 💰 Баасы: $65 000 ⸻ Русский вариант: Продаётся земельный участок в Шалте! * Площадь: 5 соток * Красная книга (частная ...
14 саат мурун  654  4
КРнын Риелторлор Ассоциациясы
$ 446 000
39 047 300 сом
$ 1 487/м2
130 158 сом/м2
🔥 Баасы төмөндөдү! Ак-Ордо конушунда жаңы “Акылдуу үй” сатылат! Заманбап дизайнердик оңдоо, сапаттуу кымбат материалдар жана толук автоматташтырылган система. 📍 Жери – 4.3 сотых 📐 Аянты – 295 м² 🔌 Бардык борбордук коммуникациялар бар Үйдүн мүмкүнчүлүктөрү: • «Акылдуу үй» – телефон жана үн аркылуу...
14 саат мурун  689  1
$ 5 000 000
437 750 000 сом
$ 5 000/сотка
437 750 сом/сотка
🇰🇬 Байтик айылында 10 гектар жер тилкеси сатылат! Кызыл китепте, формасы түз жана ыңгайлуу. Ири долбоорлор үчүн мыкты мүмкүнчүлүк. Мындай сунуш ар дайым эле боло бербейт — шашылыңыз! 📍 Жайгашкан жери: Байтик 📐 Аянты: 10 га 📄 Документтери: Кызыл китеп 💰 Баасы: 5 000 000 $ Кошумча маалымат үчүн жек...
14 саат мурун  568  7
КРнын Риелторлор Ассоциациясы