Жер участогу, 6 соткалар
Бишкек, Ак-Босого т/ж
$ 69 500
6 086 115 сом
$ 11 583/сотка
1 014 353 сом/сотка
Кошулганы: 9 күн мурун
Жогору көтөрүлгөнү: 2 саат мурун
158
1
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
6 соткалар
Коммуникациялар
жарык, суу
Башкалар
огорожен, мамлекеттик акт, коммерция үчүн ыңгайлуу, тегиз, кирүүгө ыңгайлуу, бардык документтер
Орточо баа
Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.
Сатуу, жер участогу, Бишкек, Ак-Босого т/ж
$ 80 000 $ 15 900/сотка 7 005 600 сом 1 392 363 сом/сотка
Полезные ссылки
Сатуучудан сыпаттама
Продается участок в ж/м Ак-босого По документам 6 соток, фактически 8 соток Просторный, не угловой Коммуникации: свет, вода, канализацию подключат в 2026 году Имеется недостроенный 3-х комнатный дом Документы: Красная книга, Договор К-П, Техпаспорт Цена:69 500$ 0703886488 Нуризат
Которуу
Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек