Жер участогу, 12 соткалар

Чоң-Далы а., Марса
$ 65 000
5 692 700 сом
$ 5 417/сотка
474 392 сом/сотка
Кошулганы: 24 саат мурун Жогору көтөрүлгөнү: 2 саат мурун  53
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
12 соткалар
Жайгашкан жери
дачаралардын жанында
Коммуникациялар
жарык, суу
Башкалар
бардык документтер, кирүүгө ыңгайлуу, тегиз, мамлекеттик акт
Титулдук документтер
кызыл китеп

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Чоң-Далы а.

$ 65 000 $ 5 416/сотка 5 692 050 сом 474 279 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

🏡 Продается земельный участок в селе Чон-Далы 📍 Ысык-Атинский район, ул. Марса 📐 Площадь участка: 12 соток 📏 Размеры: 27 × 44 м ✅ Участок правильной формы 📕 Красная книга 🏠 Проект дома на 130 м² — уже оплачен и входит в стоимость 📄 Все документы в полном порядке 🔨 Можно сразу начинать строительство ⚡ Коммуникации: • Свет • Вода 🌿 Тихий и перспективный район для строительства дома и комфортной жизни 💰 Цена: 65 000 $ ID: 88244

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек