Жер участогу, 5 соткалар

Люксембург а., кадыр абдраева
$ 36 000
3 152 520 сом
$ 7 200/сотка
630 504 сом/сотка
Кошулганы: 15 күн мурун Жогору көтөрүлгөнү: 2 саат мурун  219  2
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
5 соткалар
Коммуникациялар
жарык, суу
Башкалар
мамлекеттик акт, тегиз, бардык документтер
Титулдук документтер
сатып алуу-сатуу келишими, кызыл китеп

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Люксембург а.

$ 107 500 $ 13 437/сотка 9 413 775 сом 1 176 678 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

Продаётся участок в Люксембурге $ 36 000 5 соток (фактически 6 соток) Назначение: ИЖС Частная собственность Участок ровный, почти квадратной формы удобно для строительства дома и планировки двора. Подъезд — грунтовая дорога Тихое место, сзади участка — открытые поля Документы готовы: кадастровый план, участок оформлен в собственность Отлично подойдёт для строительства жилого дома с приусадебным участком Цена: 36 000 $ Тел: 0501 777 856 Темирлан ID: 86884

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек