Loading Loading Loading Loading
Loading
Күтө туруңуз, бул бир нече секундду ээлеши мүмкүн...
  • Шашылыш
Listing Image Listing Image Listing Image Listing Image
House.kg Колдонуучунун профили
Колдонуучу

Онлайн 2 күн мурун

Билдирүүлөрдүн 100% бир мүнөт ичинде жооп берет

22 декабрдан 2020 баштап House.kg-де
Send Icon Жазуу
Жарыялар  ·  6
Фото Фото Фото Фото Фото
Ээси

2-бөлм. бат., 80 м2, 2 кабат / 3

Бишкек, Ынтымак т/ж
$ 169 000
14 799 330 сом
$ 2 113/м2
184 992 сом/м2
Продаю 2-комнатную квартиру 80 м2 2/3 этаж Район Киргизия-1 С мебелью с техникой Дизайнерский ремонт Цена 169000$
Сатуу · 1 күн мурун  146
Фото Фото Фото Фото Фото
Ээси

Коммерциялык мүлк, 80 м2

Grand Victoria

Бишкек, Военторг, Тоголок Молдо/Токтогула
$ 174 400
15 272 208 сом
$ 2 180/м2
190 903 сом/м2
Продаю коммерческие помещения 80 м2 Второй этаж Золотой квадрат Ипотеку можно Цена 2180$ Агентствам не беспокоить
Сатуу · 1 күн мурун  1067  5
Фото Фото Фото Фото Фото
Ээси

Коммерциялык мүлк, 80 м2

Бишкек, 7 к-р
$ 1 300/ай
113 841 сом/ай
$ 16/м2
1 423 сом/м2
Сдаю коммерческое помещение 80 м2 3 этаж На долгий срок Цена 1300$ + депозит 0556050050
Ижара · 2 күн мурун  87  1
Фото Фото Фото Фото Фото
Ээси

5-бөлм. бат., 218 м2, 7 кабат / 7

Бишкек, Московская - Уметалиева
$ 195 000
17 076 150 сом
$ 894/м2
78 331 сом/м2
Продаю 5-комнатную квартиру, 218 м2, 3 сан узла, мастер спальня, два уровня, тренажерный зал, техника мебель Застройщик Капстрой Цена 195000$ 0556050050
Сатуу · 2 күн мурун  3761  9
Фото Фото Фото Фото Фото
Ээси

3-бөлм. бат., 88 м2, 5 кабат / 13

12 city residence

Бишкек, 12 к-р, 12 мкр., ул. Токомбаева/Саякбая Каралаева
$ 143 000
12 522 510 сом
$ 1 625/м2
142 301 сом/м2
Продаю 3-комнатную студию 88 м2 5/12 этаж Застройщик Авангард Билдинг ЖК 12 резидент 12 микрорайон Все коммуникации центральные С мебелью, с техникой Дизайнерский ремонт Цена 143000$
Сатуу · 2 күн мурун  4332  31
Фото Фото Фото Фото Фото
Ээси

Үй, 2-бөлм., 72 м2, 2 соткалар

Ысык-Көл облусу, Сары-Ой а.
$ 75 000
6 567 750 сом
$ 1 042/м2
91 219 сом/м2
Продаю афрейм дом 72 м2, в пансионате Атлантис Все останется Цена 75000$
Сатуу · 2 күн мурун  4379  10
Колдонуучуга кабарлоо
  • Tiktok
  • Youtube
  • Telegram
  • Facebook
  • Instagram
Istore Android
House.kg-де жарнама Баа статистикасы Долбоор жөнүндө Кайтарым байланыш Колдонуучулар макулдашуусу Купуялык саясаты Жардам Бишкектин Райондору
QR code House.kg Камераны буруп, акысыз House.kg тиркемесин жүктөп алыңыз
© 2019-2026 "Seven Media Group" ЖЧК