Жер участогу, 11 соткалар

Бишкек, Көк-Жар а., Конур Осмон 142/Кайыкова
$ 317 000
27 762 860 сом
$ 28 818/сотка
2 523 896 сом/сотка
Кошулганы: 6 ай мурун Жогору көтөрүлгөнү: 5 саат мурун  4573  15
Сүйлөмдүн түрү
ээсинен
Участок аянты
11 соткалар
Коммуникациялар
жарык, газ, интернет, суу, канализация
Титулдук документтер
сатып алуу-сатуу келишими, кызыл китеп

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Бишкек, Көк-Жар а.

$ 322 222 $ 34 000/сотка 28 216 981 сом 2 977 380 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

Продаю угловой участок на пересечении Кайыкова Конур осмон ! На участке есть дом ! Газ и канализация проходят Рядом с участком ! Участок 8 соток +3 сотки огород !общий участок 11 соток !

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек