Жер участогу, 430 соткалар
Бишкек, Первомай району
$ 2 150 000
188 232 500 сом
$ 5 000/сотка
437 750 сом/сотка
Кошулганы: 3 ай мурун
Жогору көтөрүлгөнү: 25 күн мурун
749
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
430 соткалар
Жайгашкан жери
трассанын жанында
Коммуникациялар
жарык, суу
Титулдук документтер
сатып алуу-сатуу келишими, техникалык күбөлүк, жашыл китеп
Полезные ссылки
Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек