Үй, 6 жана андан ашык комнат, 285 м2

Бишкек, Арча-Бешик т/ж, 18-улица
$ 550 000
48 152 500 сом
$ 1 930/м2
168 956 сом/м2
Кошулганы: 2 ай мурун Жогору көтөрүлгөнү: 23 саат мурун  584
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Үй
кирпич, 2025 г.
Кабаттар саны
2
Аянты
285 м2
Участок аянты
4 соткалар
Жылытуу
газ менен
Абалы
евроремонт
Титулдук документтер
сатып алуу-сатуу келишими, кызыл китеп, техникалык күбөлүк

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, үй, 6 жана андан ашык комнат, Бишкек, Арча-Бешик т/ж

$ 440 000 $ 1 499/м2 38 517 600 сом 131 222 сом/м2

Сатуучудан сыпаттама

СРОЧНО ПРОДАЁТСЯ ШИКАРНЫЙ 2-УРОВНЕВЫЙ ОСОБНЯК Район: ж/м Арча бешик 18-улица/Актан Площадь дома: 285м2 Участок 4 соток Особенности дома: - Фасад- сарыташ • Дизайнерский ремонт • Все коммуникации центральные • Парковка на 3 машины Планировка: 1 этаж: • Просторный зал • Гостевая комната • Кухня • Холл • Санузел 2 этаж: • 1 мастер-спальни • 3 спальни • Общий санузел На участке: •Очоккана Цена 550 000$

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек