Жер участогу, 8 соткалар
Байтик а.
$ 157 712
13 812 439 сом
$ 19 714/сотка
1 726 555 сом/сотка
Кошулганы: 10 күн мурун
Жогору көтөрүлгөнү: 5 саат мурун
153
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
8 соткалар
Титулдук документтер
кызыл китеп
Орточо баа
Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.
Сатуу, жер участогу, Байтик а.
$ 192 500 $ 19 387/сотка 16 859 150 сом 1 697 913 сом/сотка
Полезные ссылки
Сатуучудан сыпаттама
Участок в элитном районе Байтик (с. Байтик) 8 соток, ровный, идеален под строительство дома Все коммуникации подключены Тихий, престижный район Цена: 158 000 $ (ниже рынка) 📞 0702888843 ID: 85130
Которуу
Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек