Жер участогу, 8 соткалар

Чоң-Арык а.
$ 214 633
18 795 407 сом
$ 26 829/сотка
2 349 426 сом/сотка
Кошулганы: 8 күн мурун Жогору көтөрүлгөнү: 4 саат мурун  136
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
8 соткалар

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Чоң-Арык а.

$ 282 112 $ 37 250/сотка 24 704 548 сом 3 261 983 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

продается участок 8 сотки ж/м Арча- бешик На участке имеется дом 50м2 также недостроенный дом 110м2 коммуникация -электричество, водопровод, канализация документы : Красная книга,ДКП Цена $215 000 тел0702888843 ID: 85110

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек