Жер участогу, 5 соткалар

Арашан а., ДТ: Горный Воздух
$ 76 000
6 656 080 сом
$ 15 200/сотка
1 331 216 сом/сотка
Кошулганы: 2 ай мурун Жогору көтөрүлгөнү: 3 саат мурун  857  4
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
5 соткалар

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Арашан а.

$ 125 000 $ 14 500/сотка 10 946 250 сом 1 269 765 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

🏡 ПРОДАЁТСЯ ДАЧНЫЙ УЧАСТОК В С. АРАШАН | ДТ «ГОРНЫЙ ВОЗДУХ» 📐 Площадь участка — 5 соток 🚗 Широкая входная группа — удобный заезд на участок ✨ Главная изюминка участка: 🌊 красивый вид на реку 🏔 панорамный вид на горы 🌿 Тихое и живописное место — отличный вариант для строительства дома или дачи для отдыха на природе. 💰 Цена: 76 000 $ Тел: 0504-666-650

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек