Үй, 6 жана андан ашык комнат, 400 м2

Бишкек, Ынтымак т/ж, Азия
$ 900 000
78 813 000 сом
$ 2 250/м2
197 033 сом/м2
Кошулганы: 2 ай мурун Жогору көтөрүлгөнү: 3 саат мурун  670  1
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Үй
кирпич, 2022 г.
Кабаттар саны
2
Аянты
400 м2
Участок аянты
8 соткалар
Жылытуу
газ менен
Абалы
евроремонт

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, үй, 6 жана андан ашык комнат, Бишкек, Ынтымак т/ж

$ 672 500 $ 1 981/м2 58 890 825 сом 173 476 сом/м2

Сатуучудан сыпаттама

✨ Дом, созданный по авторскому проекту Уникальное решение для тех, кто ценит пространство, комфорт и семью. 🏡 Продуман для полноценного проживания двух семей — идеально для родителей и детей, сохраняя приватность и уют для каждого. 📍 Один из самых престижных районов города 🌿 Участок — 8 соток Это не просто дом — это архитектура, стиль и уровень жизни, который выбирают единицы. 💎 Уникальный проект, аналогов которому практически нет 💰 Цена: 900 000$ 🔥 Дом, где собирается семья и создаются поколения 📲 Напишите — покажу лично

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек