Жер участогу, 7 соткалар

Бишкек, Арча-Бешик т/ж, Шералиева
$ 275 000
24 081 750 сом
$ 39 286/сотка
3 440 250 сом/сотка
Кошулганы: 11 күн мурун Жогору көтөрүлгөнү: 8 саат мурун  149
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
7 соткалар
Коммуникациялар
жарык, газ, интернет, суу, телефон, канализация
Башкалар
фундамент, бак, сарайлар, огорожен, мамлекеттик акт, коммерция үчүн ыңгайлуу, үй, сарай, тегиз, кирүүгө ыңгайлуу, бардык документтер, ижарага берүүгө мүмкүн
Титулдук документтер
тартуулоо келишими, техникалык күбөлүк, кызыл китеп

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Бишкек, Арча-Бешик т/ж

$ 225 000 $ 35 000/сотка 19 703 250 сом 3 064 950 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

🔥 ПРОДАЕТСЯ УЧАСТОК НА ПЕРВОЙ ЛИНИИ 📍 Арча-Бешик, ул. Шералиева ✅ Отлично под бизнес или строительство дома ✅ Все коммуникации подключены 🌳 Озеленённый участок, есть взрослые деревья 🏡 Старый дом и хозпостройки 📐 6.4 сотки по документам 📐 7.5 соток фактически 💰 Цена: 275 000 $

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек