Жер участогу, 10 соткалар

Ысык-Көл облусу, Каджи-Сай а.
$ 45 000
3 941 100 сом
$ 4 500/сотка
394 110 сом/сотка
Кошулганы: 3 ай мурун Жогору көтөрүлгөнү: 1 күн мурун  1691  3
Сүйлөмдүн түрү
ээсинен
Участок аянты
10 соткалар
Жайгашкан жери
трассанын жанында
Коммуникациялар
жарык, суу, канализация
Титулдук документтер
кызыл китеп

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Каджи-Сай а.

$ 30 000 $ 2 467/сотка 2 626 500 сом 215 986 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

иссыкуль, южный берег, район каньона сказка, продается участок под самозастройку в коттеджном городке, вторая линия, электричество и вода, канализация, 10 соток. $4500 за сотку . строительство уже идёт все подробности напишу в Ватсапп

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек