Жер участогу, 4 соткалар
Бишкек, Ак-Ордо 3 т/ж, Ак-кула
$ 58 000
5 077 900 сом
$ 14 500/сотка
1 269 475 сом/сотка
Кошулганы: 2 ай мурун
Жогору көтөрүлгөнү: 3 саат мурун
839
5
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
4 соткалар
Орточо баа
Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.
Сатуу, жер участогу, Бишкек, Ак-Ордо 3 т/ж
$ 65 000 $ 16 250/сотка 5 690 750 сом 1 422 688 сом/сотка
Полезные ссылки
Сатуучудан сыпаттама
Продается участок 4 соток Ак-Ордо 3 Размер: 20на20 Красная книга Ак-Кула 0улица Коммуникации: Свет , вода Широкая улица Отлично подойдет для инвестиции Цена: 58 000$ торг минимальный Тел: 0701-88-88-97 Кырг недвижимость Касиет ID: 83547
Которуу
Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек