Үй, 4-бөлм., 70 м2

Кызыл-Туу а.
$ 88 500
7 750 830 сом
$ 1 264/м2
110 726 сом/м2
Кошулганы: 2 күн мурун Жогору көтөрүлгөнү: 2 саат мурун  71  1
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Үй
башка
Кабаттар саны
1
Аянты
70 м2, турак жай: 70 м2, ашкана: 10 м2
Участок аянты
14 соткалар
Шыптын бийиктиги
2.8 м.
Башкалар
бак, сарайлар, веранда
Титулдук документтер
сатып алуу-сатуу келишими, техникалык күбөлүк, кызыл китеп
Мөөнөтүн узартуу мүмкүндүгү
жок
Ипотека мүмкүндүгү
жок
Алмашуу мүмкүндүгү
вариантарды карап көрөм

Сатуучудан сыпаттама

Срочно продается 14 соток в селе Кызыл-Туу Участок 14 соток Длина 19,4 м² на глубина 72 м² На участке дом 4-х комнатный Площадь 70 м² (можно жить либо под снос ) Коммуникации вода питьевая и поливная, электричество Рядом расположены айыл окмоту, детский сад, мечеть, дорога асфальтированная. Основную южную магистральную дорогу расширяют до 6 -ти полос, прокладывая до Суусамыра дальше с выходом на юг страны Документы Техпаспорт , Красная Книга Цена 88 500 $ Тел 0708772177 Чынгыз ID: 86001

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек