Жер участогу, 5 соткалар

Приборист
$ 54 000
4 727 700 сом
$ 10 800/сотка
945 540 сом/сотка
Кошулганы: 6 күн мурун Жогору көтөрүлгөнү: 22 саат мурун  173
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
5 соткалар
Коммуникациялар
жарык
Башкалар
фундамент, бак, сарайлар, огорожен, мамлекеттик акт, бардык документтер

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Приборист

$ 75 385 $ 15 000/сотка 6 599 957 сом 1 313 250 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

УЧАСТОК с дачей, Панорама, дачный поселок Приборист 🔸размеры: 16/30 метра 🔸площадь: 5 соток 🔸коммуникации: свет 🔸красная книга, тех паспорт 📍Локация: Панорама, 6 линия, Кок Жар, Беш Кунгей, 7 апреля, Аалы Токомбаева, Карагул Ахмат, Таштар-Ата, Супара. ✅Участок с видом на горы 🏔️ ✅ Отличный вариант для комфортной жизни. Уют, тишина, свежий воздух и великолепные виды.

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек