Үй, 4-бөлм., 75 м2

Бишкек, Кызыл-Аскер т/ж, Джамгерчинова/Садыгалиева
$ 129 000
11 296 530 сом
$ 1 720/м2
150 620 сом/м2
Кошулганы: 2 ай мурун Жогору көтөрүлгөнү: 10 саат мурун  840  7
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Үй
кирпич, 2019 г.
Кабаттар саны
1
Аянты
75 м2
Участок аянты
6 соткалар
Башкалар
пластик терезе, сарайлар, навес, веранда, 3 фаза
Титулдук документтер
сатып алуу-сатуу келишими, техникалык күбөлүк
Мөөнөтүн узартуу мүмкүндүгү
жок
Ипотека мүмкүндүгү
бар
Алмашуу мүмкүндүгү
алмашуу сунушталбайт

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, үй, 4-бөлм., Бишкек, Кызыл-Аскер т/ж

$ 124 500 $ 1 548/м2 10 902 465 сом 135 558 сом/м2

Сатуучудан сыпаттама

Продам. Дом 4 ком, 75м2, 6 сот, ж-м Кызыл Аскер 129т$ (11 287 500 сом) ДОМ НА ПЕРВОЙ ЛИНИИ, НА КРАСНОЙ КНИГЕ, ПО УЛ. ДЖАМГЕРЧИНОВА, Подойдет под бизнес и проживание, отличный вариант для ипотеки, Частично с мебелью и техникой в подарок, Ориентир: ул. Джамгерчинова/Кайназарова Звоните: 0550914077 Дом сдан в эксплуатацию, Документы на руках быстрый выход на сделку! Участок 6 сотых, КРАСНАЯ КНИГА, общая площадь 75м2+75м2 мансарда под ПСО Стены железобетонный монолитный каркас + кирпич, Высота потолков 3,15 м, просторные изолированные комнаты, На полу ламинат, на стенах обои, натяжные потолки, Окна пластиковые вид север, юг, запад, восток, Санузел под ПСО с установленной сантехникой, Электричество 3-фазное, центральная канализация, Двор с навесом, Рядом: р-к Дордой Моторс, Кудайберген, Школа №50, Дет. Сад «Нурбала», Магазины, аптеки Цена: 129 000$ (11 287 500 сом) Звоните: 0550914077 Покажу в течении 1-2х часов.