Жер участогу, 7 соткалар

Арашан а., ДТ: Электрик/Сквозной участок
$ 115 000
10 071 700 сом
$ 16 429/сотка
1 438 814 сом/сотка
Кошулганы: 8 күн мурун Жогору көтөрүлгөнү: 4 саат мурун  215  2
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
7 соткалар
Титулдук документтер
кызыл китеп

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Арашан а.

$ 126 405 $ 14 481/сотка 11 070 550 сом 1 268 246 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

🏡 Продаётся дача 7.5 соток рядом с Royal Fish Идеальное место для отдыха и строительства 🌿 Участок расположен в живописной зоне с чистым воздухом и красивыми видами. 📍 Локация — рядом с Royal Fish 🌄 Панорамный вид на горы 📐 Площадь 7.5 соток по красной книге 🚗 Удобный подъезд 🔁 Сквозной участок — выход на 2 улицы (очень удобно для заезда и планировки) 💧 Есть возможность подключения коммуникаций Отлично подойдёт как для дачи, так и для строительства дома 🏠 🔥 Перспективный район, хорошее вложение Цена: 115.000$ 🔥 ☎️ 0504-666-650 📞 Звоните для подробностей и просмотра

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек