Жер участогу, 15 соткалар

Таш-Дөбө а.
$ 197 000
17 253 260 сом
$ 13 133/сотка
1 150 217 сом/сотка
Кошулганы: 2 ай мурун Жогору көтөрүлгөнү: 3 саат мурун  565  1
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
15 соткалар
Коммуникациялар
жарык, суу
Титулдук документтер
кызыл китеп

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Таш-Дөбө а.

$ 160 000 $ 13 121/сотка 14 012 800 сом 1 149 137 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

📍 Продается участок в селе Таш-Добо, ул. Кыдыралиева 🏡 Площадь: 15 соток (красная книга) 🏠 На участке есть дом из самана — 50 м² (под снос или реконструкцию) 📐 Параметры участка: ▪️ Ширина — 23,5 м ▪️ Глубина — 64 м 📄 Документы: ✔️ Красная книга ✔️ Технический паспорт ⚡ Коммуникации: ▪️ Электричество ▪️ Вода 📍 Локация: ▪️ Всего 20 км от центра Бишкека ▪️ Рядом село Воронцовка с круглогодичным санаторием — отличное место для жизни и отдыха 🌿 💰 Цена: 197 000 $ 📞 Контакты: 0705 155 202 — Жылдыс

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек