Жер участогу, 4.5 соткалар

Бишкек, Кара Дарыя
$ 268 000
23 468 760 сом
$ 59 556/сотка
5 215 280 сом/сотка
Кошулганы: 5 күн мурун Жогору көтөрүлгөнү: 8 саат мурун  129
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
4.5 соткалар
Коммуникациялар
жарык, газ, суу, канализация
Башкалар
огорожен, коммерция үчүн ыңгайлуу, үй, тегиз, кирүүгө ыңгайлуу, бардык документтер
Титулдук документтер
сатып алуу-сатуу келишими, техникалык күбөлүк, кызыл китеп

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Бишкек, Кара Дарыя

$ 268 500 $ 60 000/сотка 23 512 545 сом 5 254 200 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

Продам Участок с домом Район: Шукурова /Джантошева Земельный участок 4,5соток, по факту 4,6 Форма правильная (18 м на 25 м). Площадь дома 150 м2, Стены: 1,5 кирпича — надёжно, тепло и долговечно Комнат: 3 Сан узла: 1 внутри и 1-снаружи Коммуникации: ЦК, трехфазов , газ Отопление: комбинированное, требует ремонта, жили квартиранты. Очень удобное место расположение- школа, садик, маркеты, клиника, все в шаговой доступности! Цена: 23 500 000 сом (268 500$ ) тел: 0705442844 Бакытбек Кыргыз Недвижимость ID: 87183

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек