Жер участогу, 4.5 соткалар

Бишкек, Рухий Мурас т/ж
$ 80 000
7 005 600 сом
$ 17 778/сотка
1 556 800 сом/сотка
Кошулганы: 4 саат мурун  25
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
4.5 соткалар
Коммуникациялар
жарык, суу
Башкалар
фундамент, тегиз, бардык документтер, мамлекеттик акт
Титулдук документтер
кызыл китеп

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Бишкек, Рухий Мурас т/ж

$ 85 000 $ 20 263/сотка 7 444 300 сом 1 774 634 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

✅ 🔥 СРОЧНО САТЫЛАТ‼️ Угловой участок Рухий-Мурас • 4.5 соток • Фундамент • Размер 25х18 💵 Баасы — $ 80 000 📍Рухий-Мурас жилмассив Проектируемая, 331 800 метр Горькийден жана Ауэзовадан — Документтери таза ✅ — Кызыл китеп бар 📕 — Фундамент 85 м², кошсо болот, бийиктиги 1.20 — Суу, свет бар, канализация менен газ 1-2 жылда кирет — Лев Толстой уланганда, ошол жактан кирсе болот 0508||63||43||40

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек