Жер участогу, 6 соткалар
Бишкек, Илимдер Академиясы, Уметалиева 100 и 102 и рыскулова 44 100 /102/44/Уметалиева и рыскулова
$ 480 000
42 033 600 сом
$ 80 000/сотка
7 005 600 сом/сотка
Кошулганы: 3 күн мурун
Жогору көтөрүлгөнү: 3 саат мурун
128
Сүйлөмдүн түрү
ээсинен
Участок аянты
6 соткалар
Жайгашкан жери
шаарда
Коммуникациялар
жарык, газ, интернет, жылытуу, телефон, суу, канализация
Башкалар
сарайлар, огорожен, коммерция үчүн ыңгайлуу, үй, сарай, тегиз, кирүүгө ыңгайлуу, бардык документтер, мамлекеттик акт, бак, фундамент
Титулдук документтер
сатып алуу-сатуу келишими, техникалык күбөлүк, ишке киргизүү актысы, кызыл китеп
Алмашуу мүмкүндүгү
алмашуу сунушталбайт
Полезные ссылки
Сатуучудан сыпаттама
Продается 3 участка в золотом квадрате в самом центре города Бишкек улица рыскулова 44 уметалиева 100 уметалиева 102 все участки по первой линии!!! Общая площадь участка 6.5 соток цену пишу скупочную прощу не серьезных не беспокоить!!! Только под коммерцию подходит для отеля для жилого дома по станцию и что пожелаете. Имеются все разрешительные документы топосьемка тех условия красная книга на все участки! Можно объединить и построить что угодно!
Которуу
Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек