Үй, 6 жана андан ашык комнат, 355 м2

Арашан а., Аблесова
$ 499 999
43 784 912 сом
$ 1 408/м2
123 338 сом/м2
Кошулганы: 7 күн мурун Жогору көтөрүлгөнү: 2 саат мурун  188  1
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Үй
монолиттүү, 2025 г.
Кабаттар саны
3
Аянты
355 м2
Участок аянты
4.5 соткалар
Жылытуу
электр
Абалы
евроремонт
Шыптын бийиктиги
3 м.
Коопсуздук
коддук кулпу
Башкалар
пластик терезе, бак, гараж, 3 фаза
Титулдук документтер
сатып алуу-сатуу келишими, техникалык күбөлүк, кызыл китеп

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, үй, 6 жана андан ашык комнат, Арашан а.

$ 290 000 $ 1 300/м2 25 395 300 сом 113 841 сом/м2

Сатуучудан сыпаттама

✨ Особняк в Кой-Таше — дом для комфортной жизни ✨ 📍 Кой-Таш 🏔 Панорамный вид на горы 📐 355 м² | 🌿 4,5 сотки 💰 500 000 $ ⚙️ Коммуникации: 💧 Артезианская вода, электричество 🏡 Дом построен для себя из красного российского кирпича в стиле неоклассика — тёплый, надёжный и качественный. 🧱 Планировка: — цоколь: тренажёрный зал, топочная, кладовая — 1 этаж: гостиная, кухня, спальня, санузел, терраса — 2 этаж: мастер-спальня, 2 спальни, прачечная, санузел, терраса с видом на горы — тёплый пол — тепловой насос — 2 септика — колодец — автоматические ворота — брусчатка — участок огорожен красным кирпичом 🌿 Тихий район, чистый воздух и потрясающий вид на горы. ID: 80917

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек