Жер участогу, 6 соткалар

Бишкек, Пригородное а., Пригородное/Юбилейная
$ 93 914
8 225 000 сом
$ 15 652/сотка
1 370 833 сом/сотка
Кошулганы: 2 ай мурун Жогору көтөрүлгөнү: 9 саат мурун  786  2
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
6 соткалар
Жайгашкан жери
шаар четинде
Коммуникациялар
жарык, газ, интернет, суу, канализация
Башкалар
огорожен, мамлекеттик акт, үй, бардык документтер
Мөөнөтүн узартуу мүмкүндүгү
жок
Ипотека мүмкүндүгү
бар
Алмашуу мүмкүндүгү
алмашуу сунушталбайт

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Бишкек, Пригородное а.

$ 85 407 $ 14 234/сотка 7 479 945 сом 1 246 614 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

Продается! Участок- 6,0 соток, в г. Бишкек( бывшее с. Пригородное, ближе к трассе). Ширина участка - 20,0 метров. Длина участка - 31,4 метров. Коммуникации: электричество, вода, природный газ. Центральная канализация проложена по улице, к дому не подведена. Также на участке расположен дом из жженного кирпича S - 53,7м2. Три комнаты, кухня, комната с душевой кабиной и санузлом. Отопление водяное, комбинированное. Окна пластиковые. Полы ламинат, Стены обои. Чисто аккуратно Хозпостройки в наличии. Цена - 94000$. ( 8225000 cом) ТЕЛЕФОН 0506510144

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек