Жер участогу, 218 соткалар

Ысык-Көл облусу, Каракол
$ 1 569 600
137 418 480 сом
$ 7 200/сотка
630 360 сом/сотка
Кошулганы: 2 ай мурун Жогору көтөрүлгөнү: 27 күн мурун  998  1
Сүйлөмдүн түрү
ээсинен
Участок аянты
218 соткалар
Коммуникациялар
жарык, жылытуу, суу, канализация
Башкалар
фундамент, сарайлар, огорожен, мамлекеттик акт, коммерция үчүн ыңгайлуу, тегиз, кирүүгө ыңгайлуу, бардык документтер
Титулдук документтер
сатып алуу-сатуу келишими, техникалык күбөлүк, кызыл китеп
Алмашуу мүмкүндүгү
сатып алуучунун акча кошуусу менен

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Каракол

$ 190 000 $ 7 488/сотка 16 634 500 сом 655 574 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

Продаётся земельный участок в Караколе Первая линия, всего 15 минут до горнолыжной базы «Каприз». Площадь — 218 соток. Все коммуникации подведены. Красная книга, участок юридически чист, без обременений. Цена: 7200 за сотку. Звонить только реальным покупателям. Нурмат 0554200785 Собственник.

Которуу

Жарыя картада

Комментарийлер өчүрүлгөн