Сатуу участкалар Шабдан айылында

Баадан
Баасы чейин
Шыптын бийиктиги, м
Шыптые бийикти (чейин), м
Участок аянты, соток
Участоктун аянты (чейин), сотка

Жер участогу, 12 соткалар

Шабдан а., Ул.Кумекова Токчулука 37
$ 15 000
1 313 100 сом
$ 1 250/сотка
109 425 сом/сотка
продаю участок 12 соток красная книга кемин с.шабдан обмен на авто
20 күн мурун  1704  7