Сатуу батир Манас (Жалал-Абад) шаарында

Баадан
Баасы чейин
Шыптын бийиктиги, м
Шыптые бийикти (чейин), м
Участок аянты, соток
Участоктун аянты (чейин), сотка

3-бөлм. бат., 76 м2, 3 кабат / 9

Жалал-Абад облусу, Манас (Жалал-Абад)
$ 98 800
8 651 916 сом
$ 1 300/м2
113 841 сом/м2
3 күн мурун  155

3-бөлм. бат., 50 м2, 4 кабат / 4

Жалал-Абад облусу, Манас (Жалал-Абад), ул.Манас 36 12
$ 55 000
4 816 350 сом
$ 1 100/м2
96 327 сом/м2
4 күн мурун  2007  3

3-бөлм. бат., 110 м2, 3 кабат / 9

Жалал-Абад облусу, Манас (Жалал-Абад) 4
$ 143 000
12 522 510 сом
$ 1 300/м2
113 841 сом/м2
8 күн мурун  410

1-бөлм. бат., 32 м2, 2 кабат / 5

Жалал-Абад облусу, Манас (Жалал-Абад), пушкина 148
$ 37 684
3 300 000 сом
$ 1 178/м2
103 125 сом/м2
Жалалабал ш . ул Пушкина 148.б 1 болмолуу квартира сатылат 2-кабатта. баасы 3 млн 300 . Документтери баары так, Ипоткага да жарайт
14 күн мурун  1009

2-бөлм. бат., 75 м2, 4 кабат / 4

Жалал-Абад облусу, Манас (Жалал-Абад), Балтагулова 4
$ 55 000
4 816 350 сом
$ 733/м2
64 218 сом/м2
Продаю полноценную 2 ком. квартиру ПСО (можно переделать под 3) в элитном Доме в центральной части города Джалал-абад. Расположение: Балтагулова 4 (ЖК "Роза Парк"), (ориентир: роддом, клиника "Медлайн", банный комплекс "Керемет", гипермаркет "Азия" Площадь: 74.5 кв. м., (ПСО) с выходом на Террасу с ...
27 күн мурун  17210  1

2-бөлм. бат., 75 м2, 4 кабат / 4

Жалал-Абад облусу, Манас (Жалал-Абад)
$ 69 000
6 042 330 сом
$ 920/м2
80 564 сом/м2
1 ай мурун  3792  1