Үй, 3-бөлм., 128 м2

Бишкек, Новопавловка а.
$ 190 000
16 638 300 сом
$ 1 484/м2
129 987 сом/м2
Кошулганы: 2 ай мурун Жогору көтөрүлгөнү: 6 саат мурун  440  1
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Үй
кирпич
Кабаттар саны
1
Аянты
128 м2
Участок аянты
13 соткалар
Титулдук документтер
сатып алуу-сатуу келишими, техникалык күбөлүк

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, үй, 3-бөлм., Бишкек, Новопавловка а.

$ 105 000 $ 1 270/м2 9 194 850 сом 111 214 сом/м2

Сатуучудан сыпаттама

Продаю дом в Ново-Павловке, 200 м от трассы, рядом Школа 117 🌳 10 мин езды до ошского, без учета пробок • просторный участок 13,2 соток. По факту больше • ⁠ дом около 128 м2 • ⁠отопление газовое, печное и 3фазное -электро • ⁠дом и все хоз постройки -кирпичные • ⁠3 спальни, зал, холл, кухня • ⁠гараж, баня, очок кана, кладовая • ⁠тихий переулок Рядом базар Заря, Globus, Азия, рестораны, детские сады, Хоз. Магазины Стартовая цена 190 000$ Ключевые слова: дордой, кызыл-аскер, киркомстром, шлагбаум, авторынок, чуй, Фрунзе

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек