Жер участогу, 4.4 соткалар

Бишкек, Орто-Сай а.
$ 165 000
14 450 700 сом
$ 37 500/сотка
3 284 250 сом/сотка
Кошулганы: 4 күн мурун Жогору көтөрүлгөнү: 20 саат мурун  108
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
4.4 соткалар
Титулдук документтер
сатып алуу-сатуу келишими, кызыл китеп

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Бишкек, Орто-Сай а.

$ 358 339 $ 35 750/сотка 31 383 330 сом 3 130 985 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

Продаётся участок * Местоположение: село Орто-Сай (напротив городка Сары-Озон) * Площадь: 4.4 сотки : Документы: Красная Книга, ДКП Назначение: Для строительства Коммуникации: Вода, газ, электричество Преимущества: Отличное расположение рядом с городом Все коммуникации подведены Стоимость: 165.000$ Дастан 0998880170

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек