Үй, 3-бөлм., 64 м2

Бишкек, Пригородное а., Широкая Широкая/111111
$ 120 000
10 506 000 сом
$ 1 875/м2
164 156 сом/м2
Кошулганы: 7 күн мурун  117
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Үй
кирпич, 1965 г.
Кабаттар саны
1
Аянты
64 м2, турак жай: 40 м2, ашкана: 8 м2
Участок аянты
5.8 соткалар
Шыптын бийиктиги
2.6 м.
Коопсуздук
коддук кулпу
Башкалар
пластик терезе, сарайлар, навес, гараж, веранда, 3 фаза
Титулдук документтер
сатып алуу-сатуу келишими, техникалык күбөлүк, кызыл китеп

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, үй, 3-бөлм., Бишкек, Пригородное а.

$ 115 000 $ 1 723/м2 10 068 250 сом 150 849 сом/м2

Сатуучудан сыпаттама

🔥 СРОЧНАЯ ПРОДАЖА! Цена снижена 🔥 📍 с. Пригородное, ул. Дорожная — ПЕРВАЯ ЛИНИЯ ✅ Есть выход на две стороны !!!Уникальное предложение! 🏠 Дом 64.5 м²: 3 жилые комнаты + кухня + с/у + прихожая 📐 Участок 5.8 соток 💡 БОНУС: На участке есть место под БИЗНЕС — СТО, склад, мастерская! Коммуникации: ✔️ Газ, свет 3 фазы, вода, септик — всё подключено ✔️ Состояние хорошее — заезжай и живи ✔️ Документы: красная книга, техпаспорт 💲 Цена: 120.000$ За первую линию с таким потенциалом — это подарок! 📞 Звоните прямо сейчас: 0555777654 0700330566 А.Н. Мегаполис | Будь с лучшими 🤝