Жер участогу, 4.5 соткалар

Бишкек, Алтын-Ордо т/ж
$ 148 999
13 049 332 сом
$ 33 111/сотка
2 899 852 сом/сотка
Кошулганы: 11 күн мурун Жогору көтөрүлгөнү: 16 саат мурун  182  1
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
4.5 соткалар

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Бишкек, Алтын-Ордо т/ж

$ 148 999 $ 33 110/сотка 13 044 862 сом 2 898 781 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

🔥 Отличное предложение! Участок в перспективном районе 🔥 Продается земельный участок 4,5 сотки в районе Алтын Ордо Полицейский городок, по ул. Субанова Темиркана. 📐 Площадь: 4,5 сотки 📏 Размер: 18 × 25 м (правильная прямоугольная форма — идеально под строительство дома) ✅ Ровный участок ✅ Удобные подъездные пути ✅ Активно развивающийся район ✅ Отличное место для комфортного проживания 📄 Документы: красная книга ✔️ Юридически чистый, без обременений Цена 149 000 $ 📞 Звоните / пишите — участок долго не задержится Кыргыз Недвижимость ID: 86703 Кыргыз Недвижимость Орозбек По всем вопросам сразу пишите на whatsapp ‪‪‪+996-707-994299

Которуу

Жарыя картада

Комментарийлер өчүрүлгөн