Жер участогу, 5 соткалар
Кой-Таш а., ближе к даче
$ 59 000
5 167 220 сом
$ 11 800/сотка
1 033 444 сом/сотка
Кошулганы: 1 саат мурун
17
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
5 соткалар
Коммуникациялар
жарык, суу
Башкалар
мамлекеттик акт, тегиз, кирүүгө ыңгайлуу, бардык документтер
Титулдук документтер
сатып алуу-сатуу келишими, кызыл китеп
Орточо баа
Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.
Сатуу, жер участогу, Кой-Таш а.
$ 135 000 $ 15 598/сотка 11 821 950 сом 1 365 917 сом/сотка
Полезные ссылки
Сатуучудан сыпаттама
Продается участок в селе Кой Таш 5 соток, красная книга, под строительство дома отлично подойдет как для строительства дома так и для строительства А-Фрейм домов, коттеджей и т.д. цена: 5 162 000 сом (59 000$) тел: 0709887688 Азамат "Кыргыз Недвижимость" ID: 82904
Которуу
Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек