Жер участогу, 6 соткалар

Бишкек, Арча-Бешик т/ж
$ 155 000
13 570 250 сом
$ 25 833/сотка
2 261 708 сом/сотка
Кошулганы: 2 ай мурун Жогору көтөрүлгөнү: 10 саат мурун  666  3
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
6 соткалар

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Бишкек, Арча-Бешик т/ж

$ 220 000 $ 34 250/сотка 19 261 000 сом 2 998 588 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

🌟 СРОЧНО ПРОДАЁТСЯ УЧАСТОК В АРЧА-БЕШИКЕ! 🌟 📍 Чортекова/Э.Шарапов 📐 Площадь: 6 соток (25/25)📑 Документы: все в порядке, готовы к сделке! ✅ Ровный участок ✅ Удобное расположение Все коммуникации центральные(газ,вода,канализация) 💰 Цена: 155000 $ 📞 Контакты: 0500062222 АН Асман Сити ID 298

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек