Жер участогу, 4 соткалар

Бишкек, Көк-Жар т/ж, Конорчок
$ 185 000
16 196 750 сом
$ 46 250/сотка
4 049 188 сом/сотка
Кошулганы: 3 күн мурун Жогору көтөрүлгөнү: 2 саат мурун  77
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
4 соткалар

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Бишкек, Көк-Жар т/ж

$ 180 000 $ 36 434/сотка 15 759 000 сом 3 189 797 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

🔥 Угловой участок в мкр. Кок-Жар — идеален под бизнес! 📍 Топовая локация в активно развивающемся районе 📐 Площадь: 4 сотки ⭐ Угловой участок — максимум обзора, удобный заезд и высокий коммерческий потенциал Этот участок — готовая точка для: ✔ коммерческого помещения ✔ офиса или клиники ✔ кафе / кофейни ✔ магазина ✔ салона или шоурума 🚗 Отличная видимость с дороги и удобная логистика делают объект особенно ценным для бизнеса. 💰 Цена: 185 000$ 📞 Участки в Кок-Жаре с таким расположением — редкость. Идеальное вложение в землю, которая будет только расти в цене.

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек