Жер участогу, 15.6 соткалар

Бишкек, Новопавловка а.
$ 175 000
15 321 250 сом
$ 11 218/сотка
982 131 сом/сотка
Кошулганы: 12 саат мурун Жогору көтөрүлгөнү: 9 саат мурун  48
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
15.6 соткалар

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Бишкек, Новопавловка а.

$ 167 000 $ 15 000/сотка 14 620 850 сом 1 313 250 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

СРОЧНО: Участок 15.6 соток под бизнес (Новопавловка) • Локация: 2-я линия, высокий трафик, живое место. • Параметры: 21.4 м х 73.3 м, форма туура. • Коммуникации: Бардыгы борбордук (газ, суу, свет, канализация). • Объект: 2 коммерциялык имараты бар (ПВЗ, аптека же дүкөнгө даяр). • Документ: Кызыл китеп. Баасы: $175,000 (бираз соодасы бар) Байланыш: АН «Асман Сити» 📞 Арзыбек 📞 Сурапов Бекбол

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек