Добро пожаловать в мир комфорта и удовольствия с Асман Сити. Откройте дверь к вашей мечте о идеальном жилье прямо сейчас. Создайте для себя идеальное пространство.

Read the full textHide
Price from
Price to
Ceiling height from, m
Ceiling height up to, m
Total area from, m2
Total area up to, m2
Living area from, m2
Living area up to, m2
Kitchen area from, m2
Kitchen area up to, m2
Year of construction from
Year built till
Land plot area from, square metres
Plot area up to, acres
$ 285 000
24 951 750 som
$ 1 462/sq. m
127 958 som/sq. m
Арча-Бешиктен шашылыш түрдө жаңы бүткөн үй сатылат! 📍 Жайгашкан жери: Чортеков / Магистраль көчөлөрүнүн кесилишине жакын 🌳 Евразия паркына жана жаңы стадионго жакын 🏠 Үйдүн жалпы аянты: 195 м² 🌿 Жер тилкеси: 3.7 соток ✅ Үй жаңы бүткөн ✅ Бардык коммуникациялар киргизилген (суу, жарык, газ...
14 hours ago  493  3
Association of Realtors of the KR
$ 442 000
38 697 100 som
$ 1 700/are
148 835 som/are
‼️Срочно продается участок 2,6 га 🍭С. Шалта, по первой линии Ф Рядом с СК «Кочмон Сити» 📐• Размер участка: 360 × 85 м 🌾• Участок орошаемый Документы: селхоз (госакт) Отличная инвестиционная перспектива Подходит под различные виды бизнеса или застройку 💰 Цена: 1700 $ за сотку 📞Телефон:0703...
14 hours ago  356  1
Association of Realtors of the KR

Land plot, 9.5 ares

Bash-Kara Suu v.
$ 98 000
8 579 900 som
$ 10 316/are
903 147 som/are
🔥 Участок в Баш-Кара-Суу — идеальное место для дома мечты Продаётся участок 9.5 соток правильной формы — удобно под строительство без лишних затрат. 🏔 Панорамный вид на горы 🌿 Чистый воздух, спокойный район 📍 Перспективное направление — цены будут только расти 📄 Документы полностью в поря...
14 hours ago  413  1
Association of Realtors of the KR

House, 3-room, 80 sq. m, 3 ares

Bishkek, Novopavlovka v.
$ 105 000
9 192 750 som
$ 1 313/sq. m
114 909 som/sq. m
14 hours ago  453
Association of Realtors of the KR

Land plot, 12 ares

Bishkek, Kolmo
$ 500 000
43 775 000 som
$ 41 667/are
3 647 917 som/are
📍 Биринчи Май районунда жер тилке сатылат Биринчи Май районунан 12 соток жер тилкеси сатылат. Фактически пайдаланууга мүмкүн болгон аянты — 18 соток. 🏡 Участокто даяр мейманкана (гостевой дом) бар 📍 Локациясы — абдан ыңгайлуу, шаар ичинде 📄 Документтери — толук, таза 💰 Баасы: 500 000 АКШ доллары ...
14 hours ago  438
Association of Realtors of the KR

Land plot, 5 ares

Bishkek, Oskon-Ordo r/a
$ 90 000
7 879 500 som
$ 18 000/are
1 575 900 som/are
Срочно! Срочно! Срочно! Продам участок ! 📍 Отличный перспективный район «Оскон ордо» (Салкын тор) ✨ Характеристики: 📐 Площадь участка — 5 сотых, правильной формы 🏠 На участке есть фундамент 🌆 Удобный выезд, развитая инфраструктура ⚡ Срочно! Срочно! Отличное предложение для инвестиций ...
14 hours ago  430  1
Association of Realtors of the KR

Land plot, 7 ares

Bishkek, Archa-Beshik
$ 250 000
21 887 500 som
$ 35 714/are
3 126 786 som/are
‼️Продаётся участок ПОД БИЗНЕС на первой линии‼️ 📈Район: Арча бешик По ул Шералиева ▪️ Участок правильной формы ▪️📕 красная книга, тех паспорт ▪️ Площадь участка: 7 соток ▪️ Площадь дома: 80м2 ▪️ Коммуникации: свет, вода, канализация 💵цена: 250 000$ 📞 0703966033 💎Асман сити не...
14 hours ago  308
Association of Realtors of the KR
$ 65 000
5 690 750 som
$ 13 000/are
1 138 150 som/are
Шалта аймагынан 5 соток жер тилкеси сатылат! * Жер аянты: 5 соток * Кызыл китеп (менчик) * Тоонун боорунда, таза аба, кооз көрүнүш * Үй курууга абдан жакшы жер 💰 Баасы: $65 000 ⸻ Русский вариант: Продаётся земельный участок в Шалте! * Площадь: 5 соток * Красная книга (частная ...
14 hours ago  654  4
Association of Realtors of the KR
$ 446 000
39 047 300 som
$ 1 487/sq. m
130 158 som/sq. m
🔥 Баасы төмөндөдү! Ак-Ордо конушунда жаңы “Акылдуу үй” сатылат! Заманбап дизайнердик оңдоо, сапаттуу кымбат материалдар жана толук автоматташтырылган система. 📍 Жери – 4.3 сотых 📐 Аянты – 295 м² 🔌 Бардык борбордук коммуникациялар бар Үйдүн мүмкүнчүлүктөрү: • «Акылдуу үй» – телефон жана үн аркылуу...
14 hours ago  689  1
$ 5 000 000
437 750 000 som
$ 5 000/are
437 750 som/are
🇰🇬 Байтик айылында 10 гектар жер тилкеси сатылат! Кызыл китепте, формасы түз жана ыңгайлуу. Ири долбоорлор үчүн мыкты мүмкүнчүлүк. Мындай сунуш ар дайым эле боло бербейт — шашылыңыз! 📍 Жайгашкан жери: Байтик 📐 Аянты: 10 га 📄 Документтери: Кызыл китеп 💰 Баасы: 5 000 000 $ Кошумча маалымат үчүн жек...
14 hours ago  568  7
Association of Realtors of the KR