Жер участогу, 16 соткалар

Байтик а.
$ 346 773
30 360 000 сом
$ 21 673/сотка
1 897 500 сом/сотка
Кошулганы: 6 күн мурун Жогору көтөрүлгөнү: 5 саат мурун  111
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
16 соткалар
Ипотека мүмкүндүгү
жок

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Байтик а.

$ 195 000 $ 19 400/сотка 17 072 250 сом 1 698 470 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

Продается ликвидный земельный участок в самом центре села Байтик — отличное предложение как для жизни, так и для инвестиций! 📍 Площадь: — 16 соток по документам — фактически 19 соток 📐 Параметры участка: — правильная форма — ширина: 25 м — глубина: 78 м 🛠️ Коммуникации: — центральная канализация — электричество — вода 🏡 Локация и преимущества: — рядом клубные дома ЖК «Байтик» — супермаркет «Глобус» — школа и вся необходимая инфраструктура — престижный и активно развивающийся район 💡 Отличный инвестиционный потенциал: — участок можно разделить на 5 отдельных участков Код пользователя: 186293 Номер в базе: 12618063

Которуу

Жарыя картада

Комментарий жазуу