Жер участогу, 12 соткалар

Бишкек, Көк-Жар а.
$ 320 000
28 016 000 сом
$ 26 667/сотка
2 334 667 сом/сотка
Кошулганы: 11 күн мурун Жогору көтөрүлгөнү: 5 саат мурун  189  1
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
12 соткалар
Жайгашкан жери
шаарда
Коммуникациялар
жарык, газ, интернет, жылытуу, суу, канализация
Башкалар
фундамент, сарайлар, огорожен, мамлекеттик акт, коммерция үчүн ыңгайлуу, үй, сарай, тегиз, кирүүгө ыңгайлуу, бардык документтер
Титулдук документтер
сатып алуу-сатуу келишими, техникалык күбөлүк, кызыл китеп
Мөөнөтүн узартуу мүмкүндүгү
жок
Ипотека мүмкүндүгү
бар
Алмашуу мүмкүндүгү
алмашуу сунушталбайт

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Бишкек, Көк-Жар а.

$ 324 759 $ 34 000/сотка 28 432 650 сом 2 976 700 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

Продаю! Участок 12 соток с Домом 123м2 в Кок-Жаре – 26т$ за сотку Рядом с Супарой, в 100 метрах от главной дороги Алматинки Участок правильной прямоугольной формы на КРАСНОЙ КНИГЕ Есть 5-комн кирпичный Дом с хорошим ремонтом, Можно жить пока строиться ДОМ ВАШЕЙ МЕЧТЫ Звоните: +996552200110 Удобное расположение прям на пересечении улиц Можно использовать для: • Постройки своего дома • Постройки гостиницы • Постройки Клубного дома или Танхаусов Длина участка – 56 метров Ширина участка – 21 метр По документам 12 соток, по факту 15 Отопление газовое + твердое топливо, Канализация – 2 септика Вода - артезианская скважина Стоимость: 320.000$ (торг после показа) Успейте: +996552200110, Азиз