Жер участогу, 5 соткалар

Ысык-Көл облусу, Булан-Соготту а.
$ 35 000
3 064 250 сом
$ 7 000/сотка
612 850 сом/сотка
Кошулганы: 4 саат мурун  18
Сүйлөмдүн түрү
ээсинен
Участок аянты
5 соткалар
Коммуникациялар
жарык, суу
Башкалар
коммерция үчүн ыңгайлуу, бардык документтер

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Булан-Соготту а.

$ 52 250 $ 4 375/сотка 4 574 488 сом 383 031 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

Продаю участок по факту 8 соток продаю 5соток остальные себе оставляю Для пейзажа и для отдыха шикарное место напротив карвена выше дороги Цена 35$ на обмен 45 $ можно машину до 15$ Звоните пишите кому интересно поделю участок

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек