Жер участогу, 18 соткалар

Бишкек, Киргизия 1 т/ж
$ 1 000 000
87 570 000 сом
$ 55 556/сотка
4 865 000 сом/сотка
Кошулганы: 3 жыл мурун Жогору көтөрүлгөнү: 2 күн мурун  3876  34
Сүйлөмдүн түрү
ээсинен
Участок аянты
18 соткалар
Коммуникациялар
жарык, газ, интернет, жылытуу, канализация, телефон, суу

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Бишкек, Киргизия 1 т/ж

$ 649 419 $ 64 944/сотка 56 869 622 сом 5 687 146 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

Начало участка в 30 метрах от нынешней дороги, под снос ничего не попадает! Участок 18 соток, собственник По всем вопросам вотсап +79172233435 Под дом, многоэтажка, под квартирный дом, под танхаус, под строительство, участок под строительство, участок под высотку, медцентр, спа, хостел, гостиницу Риэлторов прошу не беспокоить

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек