Үй, 6 жана андан ашык комнат, 180 м2

Бишкек, Пишпек т/ж, Репина 59/Саратовский
$ 285 000
24 951 750 сом
$ 1 583/м2
138 621 сом/м2
Кошулганы: 1 күн мурун Жогору көтөрүлгөнү: 11 саат мурун  275  4
Сүйлөмдүн түрү
ээсинен
Үй
кирпич, 2023 г.
Кабаттар саны
2
Аянты
180 м2, турак жай: 180 м2, ашкана: 18 м2
Участок аянты
3 соткалар
Шыптын бийиктиги
3.2 м.
Коопсуздук
видеобайкоо
Башкалар
пластик терезе
Титулдук документтер
сатып алуу-сатуу келишими, кызыл китеп, техникалык күбөлүк
Алмашуу мүмкүндүгү
вариантарды карап көрөм

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, үй, 6 жана андан ашык комнат, Бишкек, Пишпек т/ж

$ 322 500 $ 916/м2 28 234 875 сом 80 196 сом/м2

Сатуучудан сыпаттама

Продаю дом рядом Royal Central park 500м •красный кирпич (Соня ) •плита перекрытия •использовались только качественные материалы •строили для себя по проекту •все коммуникации центральные: вода газ канализация •отопление: газ и уголь •аварийный люк •вход на топку отдельно • парковка: во двор две машины, за воротами 3-4 машин •сбоку дома хоз склад •закрытый очок кана 3 казана печь для шашлыка и раковина На кухне вся бытовая техника имеется Внутренняя отделка сделана из качественных материалов Два кондиционера зима-лето Лестница Карагач Вся документация на руках готов к сделке Есть обмен на квартиру 4х комнатную кв в 12 мкр с доплатой мне