Жер участогу, 4.5 соткалар

Бишкек, Тоо-Жели а.
$ 60 000
5 254 800 сом
$ 13 333/сотка
1 167 733 сом/сотка
Кошулганы: 1 күн мурун Жогору көтөрүлгөнү: 2 саат мурун  49
Сүйлөмдүн түрү
агенттен
Участок аянты
4.5 соткалар

Орточо баа

Кыймылсыз мүлктү салыштыруу үчүн House.kg бөлмөлөрдүн санын, сериясын, жайгашкан жери сыяктуу параметрлерди колдонот. Бул сандар базар баасына дал келбеши мүмкүн, буга көптөгөн факторлор таасир этет. Тагыраак маалымат алуу үчүн, кыймылсыз мүлктүн кесипкөй баасын пайдаланыңыз.

Сатуу, жер участогу, Бишкек, Тоо-Жели а.

$ 62 000 $ 13 666/сотка 5 429 960 сом 1 196 868 сом/сотка

Сатуучудан сыпаттама

Продается участок 4.5 соток на даче СТ "Горный ветерок" ул Абрикосовая Длина 15 метров ширина 30 метров Электричество и вода имеется , есть возможность протянуть газ, соседняя улица уже подключили к газу . Отличная возможность для тех кто хочет жить в горной местности , в тишине . Цена 60 тыс $

Которуу

Жарыя картада

Сизге комментарий жазуу үчүн кирүү же катталуу керек